Theme Settings

Mode Layout
Theme color
Choose your colors
Background Color:
Reset

DŘEVĚNÉ HRAČKY rozvíjejí dětskou kreativitu a jemnou motoriku, jsou tedy vhodné zejména pro ty nejmenší.
V našem obchodě DrevoHrani.cz si vyberete ze širokého sortimentu dřevěných hraček ČESKÉHO výrobce BINO, pro holky máme domečky, prodejny a panenky, pro kluky například auta a vláčky. Kluci i holky si také oblíbí dřevěné hudební nástroje nebo hry a skládanky. Udělejte svým dětem radost hračkou ze dřeva, v jednoduchosti je krása!

O nás

Vítám Vás v mém internetovém obchodě DřevoHraní.cz (www.drevohrani.cz).

Jmenuji se Marcela Myslíková, jsem profesí učitelka v mateřské škole a současně maminka 4 malých dětí.

Obchůdek DřevoHraní.cz jsem spustila v půlce listopadu 2017 jako aktivitu v rámci pobytu na mateřské dovolené, a to s cílem přispět k návratu dětí k hraní si s reálnými hrami a hračkami, namísto těch virutálních

v tabletech, mobilech, na televizi…a také s cílem trochu si k mateřské přivydělat :-)

Jak název obchodu napovídá, zaměřila jsem se pouze na hry a hračky ze dřeva, a to výhradně na výrobky české značky z Klatov: BINO-Mertens

V nabídce máme pestrý výběr pro holčičky, kluky i pro nejmenší. Pro holčičky to jsou např. domečky, prodejny, panenky, pro kluky vláčky, autíčka. Pro všechny jsou to hudební nástroje, kostky, hry, skládanky, dřevěná zvířátka, stojánky na tužky, na svíčky, počítadla, tabule atd.

Celá nabídka zahrnuje přibližně 500 různých výrobků, při čemž v obchodu jich mám průběžně aktivních kolem 250 – je tedy stále z čeho vybírat.

Vše v nabídce je skladem, s odesláním do 24 hodin od objednání a při objednávce nad 1.000,-Kč je doprava ZDARMA.

Věřím, že se Vám bude obchůdek líbit. Budete-li s případným nákupem spokojeni, nenechte si to prosím pro sebe, ale sdělte to přátelům nebo v rámci diskusí např. na FaceBooku.

Současně máte-li jakékoliv náměty na zlepšení nebo se chcete na cokoliv zeptat - neváhejte mě kontaktovat! Budu moc ráda.

Přeji příjemný zážitek.

Marcela Myslíková


Produkt byl úspěšně přidán ke srovnání!